Curves Aheads: 20 estrelles de mida més gran que hauríeu de conèixer

Dones curvy per mirar

Si no te n'haguessis adonat - més gran és millor . Models com Ashley Graham apareixen per primera vegada a l'edició del vestit de bany Sports Illustrated models de mida no tradicional com Tess Holladay estan aconseguint grans contractes. Sembla que cada vegada que mirem cap amunt hi ha una nova dona corba que trenca barreres a les indústries de la moda i la bellesa. Si sou com nosaltres (i en Drake), sens dubte és una bona cosa. No només models, aquestes dones també són blocaires, dissenyadores, actrius i esportistes.

Feu un cop d'ull per veure algunes de les dones que hauríeu de buscar que no encaixen en el motlle tradicional de 'mida de mostra'.

Instagram/JadaSezer

Amarachi Ukachu @amarachiukachu






Ashley Graham

Chastity Garner @garnerstyle

Julie Henderson @juliehenderson32

Tess Holliday @tessholliday

Bianca Mitsuko @biancamitsuko

Bre'ly Evans @brelyevans

Tanesha Awasthi @girlwithcurves

Gabi Fresh @gabifresh

Marquita Pring @marquitapring

Crèdit fotogràfic: @robinlawley1

Dascha Polanco @sheisdash

SI

Essie Golden @goldenlady25

Natalie Monet @thenataliemonet

Chasity Saunders


Nadia Aboulhsn @nadiaaboulhosn_

Simone Carles @simonecharles_

Anita Marshall @anitamarshall_

Jada Sezer @jadasezer

Monique Robinson
@iadoremo

Michelle Trotter @mochatrotterlatte

Crèdit fotogràfic: Nicole Lebris

Entrades Populars